עסקים קטנים

 בישראל למעלה מ 450,000 עסקים קטנים. חלק ניכר מהעסקים הקטנים הם עסקים של אחד או שני בעלים והם אינם מעסיקים עובדים שכירים. עסקים קטנים רבים מנוהלים מהבית. תרומתם של עסקים קטנים לכלכלת ישראל אינו מוטל בספק הן בהיבט התעסוקה והן בהיבט הפריון והתרומה לתוצר הלאומי. עסקים קטנים רבים מבקשים כיום לפעול ולנהל את העסק בצורה מקצועית. מדובר בשאיפה לתכנן ולפעול במקצועיות בכל תחומי הפעילות העסקית: שיווק, פיננסים, ניהול, משאבי אנוש ותפעול.

מהי ההגדרה של עסק קטן ? 

עסקים קטנים הם בדרך כלל עסקים פרטיים והם מוגדרים כקטנים על בסיס מספר העובדים והמחזור הכספי. על עסקים קטנים נמנים בין היתר יועצים, רופאים, מטפלים, מעצבים, מרכזי ספורט, חנויות, בתי קפה ועוד רבים. 

מהו האתגר העומד בפני עסקים קטנים?

ליזמים רבים המבקשים להקים עסק קטן יש משאבים מוגבלים בלבד והם מבקשים להימנע מלקיחת הלוואה. במצב זה עסקים קטנים רבים מתחילים את דרכם בהשקעה מצומצמת. יתרה מכך, יש יזמים המבקשים להקים עסק חדש במקביל לעבודתם כשכירים. במקרה זה מומלץ לגבש תכנית מפורטת עבור העסק החדש, להתחיל להוציא אותה לפועל בהדרגה ובהמשך, ככל שהעסק מניב יותר הכנסות ורווח, בעל העסק יכול לעזוב את מקום עבודתו ולהירתם לקידום ולביסוס העסק הקטן.

לא כל אחד נולד מנהל 

בעלי עסקים קטנים הם קודם כל הבוסים של עצמם. לחלק מבעלי העסקים הקטנים  אישיות עצמאית והעדפה ברורה לקחת אחריות מלאה על העסק. יחד עם זאת עסקים קטנים רבים קמים בנסיבות של "אין ברירה". במצב זה חשוב מאוד לקבל כלים והדרכה כיצד לקחת אחריות מלאה על העסק הקטן וללמוד ולהטמיע התנהגויות ניהוליות. 

היתרון של עסקים קטנים

כבר כיום לקוחות מצפים ומחפשים מוצרים המותאמים להם אישית. עסקים קטנים מכירים באופן אישי את הלקוחות שלהם ולכן יכולים   להתאים להם בצורה מדויקת מוצר ושירות אישיים

 סוגי עסקים קטנים להם משרדנו נותן ייעוץ וליווי:(א-ב) 

*אופטומטריה ומשקפיים *אופנה *אימון אישי ועסקי *אמנים *ביטוח *בתי דפוס* בתי קפה ומסעדות *גרפולוגיה * דיאטניות*הפקות אירועים ופרויקטים *וטרינרים וחנויות בעלי חיים *חנויות *יבואנים ויצואנים *יועצי מס ומנהלי חשבונות *ייעוץ אישי ומשפחתי *ייעוץ פיננסי, תפעולי וארגוני *ילדים - אופנה, גנים *מהנדסים *מחשבים *מטפלים משלימים * מכוני בריאות, פילאטיס, יוגה, ריקוד, כושר *מכשירי כתיבה וספרים *מעצבים גרפים *מעצבי אופנה *מעצבי פנים/אדריכלים *מעצבי תכשיטים *מתנות וכלי נוי *נופש *סופרמרקטים *עורכי דין *עסקים באינטרנט *עסקים חקלאיים *פרסום*צילום *קוסמטיקה, טיפוח, יופי, איפור*קייטרינג*קליניקות לרפואה וטיפולים *קמעונאות/חנויות *רואי חשבון *רופאי שיניים *רפואה משלימה *שירותים פיננסיים *שירותי ניקיון *שעונים ותכשיטים *תעשייה *תרגום

לעסקים קטנים ממליצים לחצו כאן

 
לתיאום פגישת ייעוץ חייגו 054-7-234567, 03-5401628 או צרו קשר

ייעוץ לעסקים קטנים ותיקים

ייעוץ לעסקים קטנים ותיקים שאנו מציעים מומלץ לעסקים המבקשים לצמוח ולגדול. מדובר לא רק בייעוץ, הדרכה והנחייה של מה צריך לעשות בעסק אלא גם בהכנת המהלכים והכלים העסקיים המעשיים להם העסק זקוק.

קרא עוד >>

ייעוץ לעסקים קטנים חדשים

שמים את העסק החדש שלכם על המפה! למי אנו מסייעים? ליזמים המחפשים רעיונות לעסק חדש, לעסקים קטנים חדשים שהרעיון שלהם לעסק עדיין לא מגובש, לעסקים המבקשים ליווי בפתיחת עסק

קרא עוד >>

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים מחייב הבנה מעמיקה של כל היבטי ההתנהלות של העסק. עסק קטן אינו יכול לקחת גם יועץ כלכלי, יועץ שיווקי, יועץ תפעול וגם יועץ ארגוני והוא מחפש ייעוץ עסקי שייתן לו מענה לכל היבטי הפעילות העסקית.

קרא עוד >>